Zobrazených 1–32 z 281 výsledkov

Kategórie

Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali? Zabezpečíme vám aj tovar, ktorý momentálne nemáme uvedený na našom e-shope. Neváhajte nás kontaktovať na info@bagnossima.sk.

Calacatta Gold
Fleury Grey
Pietra Graphite
Statuario
Suveraia Beige

Dlažba MGM MARMI 30×60 ret

1.08 m2 v balení 57,94  s DPH za 1 m2
Calacatta Gold
Fleury Grey
Pietra Graphite
Statuario
Suveraia Beige

Dlažba MGM MARMI 60×120 ret

1.44 m2 v balení 66,30  s DPH za 1 m2
Calacatta Gold
Fleury Grey
Pietra Graphite
Statuario
Suveraia Beige

Dlažba MGM MARMI 60×60 ret

1.08 m2 v balení 57,94  s DPH za 1 m2

Obklady a dlažby

Základom pre vytvorenie štýlu, ktorý sa vám páči, je správny výber obkladu a dlažby. Práve tam sa začína formovať budúci pocit z interiéru a exteriéru. Ako na to?

  1. Ujasnite si veľkosť plochy. Ak je miestnosť malá a chceme ju opticky zväčšiť, používame väčšie formáty, napríklad 60×120. Rozloha miestnosti je dôležitá aj pre správny výpočet množstva dlažby či obkladu.
  2. Zohľadnite zdroj svetla – ak máte dostatok denného svetla prenikajúceho cez okná, pokojne zvoľte matný obklad či dlažbu. Naopak lesklá dlažba vďaka odleskom priestor presvetlí. Umelé osvetlenie či už studené alebo teplé, dokáže efekt odleskov ešte znásobiť a dotvoriť  tak požadovanú atmosféru.
  3. Farebný odtieň, či vzory – podľa vkusu zvoľte farebné prevedenie, veľkosť vzoru či kombináciu viacerých druhov obkladov. Nezabudnite aj na listelá, mozaiky alebo ďalšie zaujímavé prvky.
  4. Odporúčame ešte zvážiť potrebu protišmykového povrchu, či ďalších vlastností.

Naše dlažby i obklady sú talianskej výroby. Sú určené pre náročnejších klientov, ktorí sa neuspokoja s priemerom, aký nájdu v každom bežnom obchode.

Ako vyzerajú v skutočnosti si môžete pozrieť v sekcii Realizáci, kde nájdete niekoľko už hotových projektov. Inšpiráciu pri plánovaní interiéru môžete tiež načerpať z návrhov z ruky nášho dizajnéra v sekcii Vizualizácie.

Náš e-shop vám ponúka prehľadné rozdelenie sortimentu pre jednoduchú orientáciu a všetky potrebné detaily k produktu. Ak sa neviete rozhodnúť a potrebujete priateľskú ale i odbornú pomoc, radi vám pomôžeme vybrať. Stačí nás kontaktovať, alebo sa rovno zastaviť u nás v Showroome, kde si viete obklady pozrieť aj naživo a rozhodnúť sa. Ak nemáte chuť čakať na dodanie, na sklade na ulici Viničná v Nových Zámkoch máme pre vás k dispozícií rôzne dlažby k okamžitému odberu.

V prípade, že sa chcete v problematike obkladov a dlažieb ešte viac zorientovať, prečítajte si článok pre pochopenie terminológie s popismi jednotlivých vlastností našich obkladov a dlažieb: ako na dlažbu.