Zobrazených 1–32 z 136 výsledkov

Kategórie

Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali? Zabezpečíme vám aj tovar, ktorý momentálne nemáme uvedený na našom e-shope. Neváhajte nás kontaktovať na info@bagnossima.sk.

Sprchové kúty

Uznávaný výrobca sprchových kútov Radaway prináša riešenia pre každý typ kúpeľne, malej i veľkej.

Premerajte si dispozičné miesto a rozhodnite sa pre tvar a veľkosť sprchového kúta, dverí do niky, či walk-in zásteny. Uspokojíme aj tých najnáročnejších z vás. Máte možnosť vybrať si nielen z farby profilu ale aj sklo s rámovaním v čiernej farbe, či krížový vzor Factory, v ktorom je elegantne zapracovaná čierna mriežka priamo do skla.

Pre jednoduchšiu údržbu odporúčame čističe a stierku na sklo. Praktikov potešia šikovné vešiaky na uteráky pre sklá o hrúbke 6 a 8 mm.

K elegantnému sprchovému kútu patrí aj kvalitná batéria, vyberte si zo sprchových setov a priestor pre očistenie tela aj mysle je vám k dispozícií na každý deň.

Máte šecifické rozmery kútu alebo sprchových dverí, ktoré ste nenašli v ponuke? Kontaktujte nás a radi vám pomôžete vybrať sprchový kút na mieru.

Absolútnou dizajnovkou sú sprchové kúty s potlačeným sklom. Vyberte si grafiku, alebo nám dodajte vašu vlastnú predstavu a my zariadime, že váš sprchový kút bude naozaj unikátny.