modrý mramor
modry mramor
modry mramor
modry mramor
modry mramor

Vizualizácia kúpeľne s prvotriednym dizajnom

Moderná kúpeľňa, ktorá spája eleganciu a funkčnosť s vkusným dizajnom. Táto kúpeľňa je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort a estetický zážitok.

Priestor kúpeľne je charakteristický čistými líniami a použitím prémiových materiálov. Hlavným prvkom sú tmavomodré obklady s jemnými zlatými žilkami, ktoré dodávajú priestoru luxusný vzhľad. Kontrast s bielymi stenami, vytvára harmonický a vyvážený interiér.

Kúpeľňa je vybavená modernou čiernou vaňou Victory 160×80 cm.

Vstavané poličky v sprchovacom kúte poskytujú praktický úložný priestor pre kozmetiku a sprchové potreby. Toaleta je diskrétne umiestnená a svojím dizajnom ladí s celkovým vzhľadom kúpeľne.

Čierne umývadlá, s čiernymi TRES batériami sú umiestnené na elegantnej drevenej doske, ktorá pridáva teplý akcent do inak chladnej farebnej palety. Nad umývadlami sa nachádzajú veľké zrkadlá, ktoré opticky zväčšujú priestor a zvyšujú komfort používania.

Naša realizácia zahŕňa aj jemne osvetlené prvky pod umývadlovou doskou, ktoré dodávajú priestoru príjemnú atmosféru. Všetky použité materiály a zariadenia sú zvolené s ohľadom na najvyššie štandardy kvality a trvanlivosti.

Podobné projekty